הנחיה וליווי

לכותבים וכותבות העמלים על כתב היד שלהם, מוצעים ליווי והנחיה מארבעה סוגים:

א.      ליווי קצר – עד שלוש פגישות בנות שעתיים כל אחת ושלושה סבבים של התכתבות ביניהן. מומלץ לכותבים המבקשים לעבוד על טקסט קיים ולשפרו [כותבים המבקשים לעבוד על כתב יד שלם, או כזה שאורכו עולה על 15,000 מלה, ייכנסו לתהליך ליווי מקוצר אחרי שנחבר בעבורם חוות דעת].

ב.      ליווי מוגבר – בין ארבע לשבע פגישות בנות שעתיים כל אחת, ובין ארבעה לשבעה סבבים של התכתבות ביניהן. מומלץ במיוחד לכותבות וכותבים שנמצאים בשלב התחלתי של הכתיבה – יש להם רעיון, והם מתקשים להוציאו אל הפועל, או שהם מתקדמים בעבודה אבל זקוקים להכוונה.

ג.       ליווי של שנה – 12 פגישות, פעם בחודש, בנות שעתיים כל אחת, ושניים עשר סבבים של התכתבות ביניהן. מומלץ במיוחד לכותבים המבקשים ליווי של הכתיבה לאורך התהליך כולו, מגיבוש הרעיון והמבנה, דרך פיתוחם, ועד לטיפול המפורט בהקשרים של אמינות, דיוק, שפה וסגנון.

ד. ליווי בהתכתבות –  בין סבב אחד לבין 12 סבבים של התכתבות. מומלץ לכותבים שהשלימו את כתב היד או את רובו, ושקיבלו מאיתנו ראשית חוות דעת. חוות הדעת תדריך אותנו בבחירת מודל הליווי.

בכל המקרים, ההנחיה והליווי כוללים התאמת תרגילים ומשימות לפרויקט הכתיבה ולקשיי הכתיבה המסוימים של הכותב והכותבת. אנחנו נעזור לכם להכריע בין אפשרויות שונות, להתמקד, ולהתחבר למוטיבציות האישיות והמקוריות ביותר שלכם בכתיבה. וכן, נציע את אמות המידה המקצועיות שלנו, לטובת הוצאה אל הפועל של התוכנית האישית שלכם באיכות הגבוהה ביותר.

התעריף להנחיה וליווי: 850 שקלים (לא כולל מע"מ) לסבב שכולל מפגש בן שעתיים וסבב התכתבות אחד: סך הכל 990 שקלים כולל מע"מ.

התכתבות אחת משמע: המשתתפת בסדנה שולחת את המשימה הכתובה שקיבלה בסוף המפגש – עד 5,000 מלים בכל התכתבות – ומקבלת אותה בחזרה מאיתנו עם הערות והצעות להמשך העבודה לקראת המפגש הבא.

תעריף להנחיה וליווי בהתכתבות: 590 שקלים לא כולל מע"מ לכל סבב של התכתבות.

 תעריף להנחייה וליווי במפגש סקייפ: 780 שקלים לא כולל מע"מ לכל סבב של מפגש בן שעה והתכתבות.

תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים